🔹انتشار نخستین فصلنامه علمی- تخصصی کانون البرز

 

🔸نخستین شماره فصلنامه " حقوق کاربردی " به عنوان مجله علمی - تخصصی کانون وکلای البرز منتشر شد.

 

🔸به گزارش روابط عمومی کانون البرز، این فصلنامه با رویکردی تحلیلی و کاربردی در اوایل خرداد ماه و در ۱۷۷ صفحه منتشر شده است. 

 

🔸دکتر رضا وطن خواه به عنوان مدیر مسئول این فصلنامه در مقدمه آورده است: " فقدان یک نشریه علمی و تخصصی حقوقی در کانون وکلای دادگستری البرز کاملا محسوس و ملموس بود که هیأت مدیره کانون با درک و احراز اهمیت و ضرورت انجام این امر مهم جهت رفع این نقیصه گام برداشته است." 

 

🔸رئیس کانون البرز در ادامه با اشاره به آغاز اقدامات اولیه برای چاپ و انتشار این نشریه در دوره چهارم هیأت مدیره افزوده است: با این حال در دوره قبل امکان انتشار نشریه فراهم نگردید. 

 

🔸ایشان با اشاره به عدم توجه به موضوع مهم حقوق کاربردی در تمامی مقاطع تحصیلی رشته حقوق، اهتمام اصلی در این فصلنامه را توجه به موضوع مهم حقوق کاربردی عنوان نمودند. 

 

🔸در نخستین شماره این فصلنامه كه سردبیری آن برعهده دکتر آیت الله پرویزی فرد است، هشت عنوان مقاله منتشر شده است. در این شماره مقالاتی با عناوين: مطالعه تطبیقی مقررات انتظامی وکلا، نظارت انتظامی بر رفتار قضات در قانون آیین دادرسی کیفری،  مطالعه تطبیقی تعارض قوانین در زمینه تشکیل شرکت های تجاری، تحلیل حقوقی - جرمشناختی جبران خسارت ایام بازداشت و چند عنوان دیگر به چشم می خورد.

 

🔹گزارش تصویری رونمایی از اولین شماره فصلنامه علمی - تخصصی کانون وکلای دادگستری استان البرز

 

 

 

 

 

✍ روابط عمومی کانون وكلای البرز

  • سه شنبه ١٣ خرداد ١٣٩٩-٠٠:٤٤
  • 472