🔷 شرح مذاکرات و مصوبات چهلمین جلسه هیأت مدیره دوره پنجم کانون وکلای دادگستری البرز

 

🔷 در تاریخ بیست و هشتم شهریور ماه 1400 سی و هشتمین جلسه هیأت مدیره دوره پنجم کانون وکلای دادگستری با تلاوت آیاتی از قرآن مجید رأس 13 به ریاست جناب آقای دکتر حسین تفویضی و با حضور آقایان: دکترآیت اله پرویزی فرد، حمیدرضا داداش پور، دکتر رضا وطن خواه، علی اسداله پور کریمی، قدرت الله فرح بخش و سعید اکبرزاده تشکیل و تصمیمات ذیل اتخاذ گردید:

با پرداخت حق عضویت کانون البرز در اتحادیه موافقت شد. جناب دکتر وطن خواه پیشنهاد تجلیل از وکلای ایثارگر با حضور نمایندگان مجلس در هفته دفاع مقدس را مطرح که مورد موافقت قرار گرفت.جناب دکتر تفویضی گزارش مفصلی از پیگیری طرح تسهیل صدور برخی مجوزها در مجلس شورای اسلامی در روزهای گذشته و حال حاضر ارائه نمودند روسای بسیاری از کانون ها در مجلس حاضر شده و در این خصوص رایزنی نموده اندو علی رغم تصویب کلیات طرح تاکنون ماده6 که اختصاصاً مربوط به وکالت است، به تصویب نرسیده است. جناب دکتر وطن خواه نیز گزارشی از مذاکره با برخی نمایندگان ارائه نمودند درخصوص واکسیناسیون همکاران نیز مدیر داخلی گزارش مفصلی از واکسیناسیون به مدت 20 روز از ابتدای شهریور ارائه و شرح مفصلی از موضوعات ومشکلات نیز ارائه شد .از جمله اختصاص مسیر ویژه وکلا در مسیر واکسیناسیون واینکه مجموعاً 2116 نفر از همکاران واکسینه شده و 80% واکسن آسترازانکا ، 3%برکت و 17% سینوفارم تزریق شده است.

پیشنهاد شد تا از کادر درمان و مسئولان مربوط به واکسیناسیون به نحو شایسته تقدیر و تشکر به عمل آید. جناب آقای داداش پور خواستار ارزیابی دقیق عملکرد کادر اداری شده و در خصوص پیشنهاد تقدیمی شرح مفصلی از مبانی آن ارائه نموده و خواستار تجدید نظر در ارزشیابی عملکرد کارکنان شدند. جناب اکبرزاده پیشنهاد دادند تا نیروی بی کیفیت اداری تعدیل و نیروی متخصص جایگزین آن شود با توجه به حجم کار نیاز به نیروی متخصص وجود دارد. مقرر شد قراردادهای کارکنان به صورت سه ماهه تنظیم تا پس از ممیزی و بررسی و ارائه گزارش دو ماهه توسط نایب رئیس محترم در خصوص تعدیل نیرو اتخاذ تصمیم گردد.

درخصوص ضوابط انتشار مطالب و یادداشت ها از مجاری رسمی کانون مقرر شد انتشار هرگونه عکس، پوستر و یادداشت اعضا هیأت مدیره کانون و هرگونه مطلبی که مستلزم ذکر نام افراد است (صنفی)منوط به تأیید نایب رئیس کانون می باشد.

درخواست های همکاران و سایر اموری که مستلزم اتخاذ نظر هیأت مدیره است، مورد بحث و بررسی و اتخاذ تصمیم قرار گرفت. جلسه رأس ساعت15 با ذکر صلوات بر محمد و آل محمد خاتمه یافت.

 

  • دوشنبه ٢٩ شهريور ١٤٠٠-١٣:٥١
  • 479