🔷 شرح مذاکرات و مصوبات چهل و یکمین جلسه هیأت مدیره دوره پنجم کانون وکلای دادگستری البرز

 

 

 

🔷 در تاریخ هجدهم مهر ماه 1400 چهل و یکمین جلسه هیأت مدیره دوره پنجم کانون وکلای دادگستری با تلاوت آیاتی از قرآن مجید رأس 12 به ریاست جناب آقای دکتر حسین تفویضی و با حضور آقایان: دکترآیت اله پرویزی فرد، حمیدرضا داداش پور، علی اسداله پور کریمی، قدرت الله فرح بخش و سعید اکبرزاده تشکیل و تصمیمات ذیل اتخاذ گردید:

- در خصوص قبولی سی و یک  نفر از پذیرفته شدگان آزمون کارآموزی وکالت سال 1399- سهمیه ایثارگری  بحث و بررسی شد و با ملاحظه نتایج ارسالی از طرف سازمان سنجش آموزش ، اسامی قبول شدگان اعلام گردید.

 

با عنایت به درخواست همکاران پیرامون تجهیزات دفاعی مقرر شد موضوع در جلسه مشترک با فرمانده محترم نیروی انتظامی مطرح و مدیر محترم داخلی جهت پیگیری امور تعیین شدند.

در خصوص تعیین اعضا هیأت نظارت مقرر شد آقایان : حسین تفویضی، محسن پیری، اسماعیل نظم ده، حسین احمدی بیداخویدی و اسماعیل حضرتی، به عنوان اعضای اصلی و آقای علیرضا پاک نژاد و خانم راضیه دارابی به عنوان اعضای علی البدل هیأت نظارت بر ششمین دوره انتخابات کانون وکلای دادگستری البرز تعیین و مقرر شد انتخابات دوره ششم هیأت مدیره به صورت الکترونیک و آفلاین برگزار گردد.

درخصوص طرح تسهیل صدور مجوز های کسب و کار نیز ریاست محترم کانون گزارش مفصلی از پیگیریها و آخرین وضعیت ان ارائه نمودند. اجمالاً رایزنی ها و پیگیری مدیران و توالی فاسد این طرح مکرراً گوشزد شده و با نمایندگان محترم مجلس در این خصوص مستمراً تبادل نظر می شود .

 

در خصوص نامه واصله از ریاست محترم اتحادیه مقرر شد پاسخ مفصلی به نمایندگان محترم مجلس تهیه، تنظیم و ارسال تا تمامی موارد مبهم برای نمایندگان محترم رفع تشکیک گردد اما با نفس تحقیق و تفحص مستقیم توسط مجلس شورای اسلامی به جهت استقلال کانون ها و نظارت دادگاه عالی انتظامی قضات و فقدان رابطه مستقیم نظارتی مجلس بر کانون وکلا مخالفت می گردد.

درخواست های همکاران و سایر اموری که مستلزم اتخاذ نظر هیأت مدیره است، مورد بحث و بررسی و اتخاذ تصمیم قرار گرفت. جلسه رأس ساعت 14 با ذکر صلوات بر محمد و آل محمد خاتمه یافت.

 


 

  • چهارشنبه ٢١ مهر ١٤٠٠-١٣:١٧
  • 229