اهم مصوبات پنجاه و یکمین جلسه هیئت مدیره دوره چهارم کانون وکلای دادگستری استان البرز (یکشنبه مورخ ۹۸/۱۰/۲۲)

 

در ساعت ۱۳ روز یکشنبه مورخ ۹۸/۱۰/۲۲ پنجاه و یکمین جلسه هیأت مدیره دوره چهارم کانون وکلای البرز با تلاوت آیاتی چند از کلام الله مجید به ریاست جناب آقای حسین حجتی و با حضور وحید نصیری اوانکی، آقای دکتر رضا وطن خواه، خانم دکتر هما داودی گرمارودی و آقای دکتر آیت اله پرویزی فرد (اعضای اصلی) و حسین تفویضی (عضو علی البدل) تشکیل گردید.

 

۱- در ابتدای جلسه جناب آقای عزیز اکبریان نماینده مردم شریف کرج در مجلس شورای اسلامی در جلسه حضور پیدا نموده و اعضای هیئت مدیره مطالبی را در خصوص مسائل و مشکلات جامعه به وکالت بیان نمودند. نماینده محترم استان نیز مطالبی را در این خصوص ارائه نمودند که مبسوط آن در سایت کانون اعلام می گردد.

۲- تعداد ۹۱ نفر از پذیرفته شدگان سهمیه آزاد آزمون کارآموزی وکالت سال ۹۸ با شرط احراز شرایط قانونی در زمان ثبت نام مصوب گردید.

۳- در خصوص نحوه اجرایی نمودن مصوبه هیئت مدیره در رابطه با موسسات حقوقی با توجه به این که در اتحادیه سراسری کانون های وکلاء، کار گروهی برای این موضوع تشکیل گردیده، لذا اتخاذ تصمیم در این مورد منوط به اعلام تصمیم نهایی اسکودا می باشد.

۴- در خصوص بررسی اعلام ظرفیت مرکز امور مشاوران قوه قضاییه در آزمون سال ۹۸ با توجه به بررسی های به عمل آمده و اعلام مواضع کانون با حضور جناب آقای عزیز اکبریان نماینده مردم کرج در مجلس شورای اسلامی مقرر گردید مراتب اعتراض به ریاست محترم قوه قضائیه منعکس گردد.

۵- بنا به پیشنهاد سرکار خانم دکتر داودی و به اتفاق آراء مصوب گردید، جلسه مجمع عمومی در هفته اول بهمن ماه برگزار گردد.

۶- در خصوص درخواست متقاضیان بررسی و اتخاذ تصمیم گردید.

جلسه راس ساعت ۱۵/۳۰ با ذکر صلوات خاتمه یافت.

 

کانون وکلای دادگستری استان البرز

  • سه شنبه ٢٤ دی ١٣٩٨-٢١:٣٩
  • 440