🔷 شرح مذاکرات و مصوبات هفدهمین جلسه هیأت مدیره دوره پنجم کانون وکلای دادگستری البرز

 

در تاریخ بیست و نهم تیر ماه 1399 هفدهمین جلسه هیأت مدیره دوره پنجم کانون وکلای دادگستری با تلاوت آیاتی از قرآن مجید رأس ساعت 13:00 به ریاست جناب آقای رضا وطن خواه و با حضور آقایان: حسین تفویضی ، حمید ششگل، حمیدرضا داداش پور، علی اسداله پور کریمی، سعید اکبرزاده و قدرت الله فرح بخش تشکیل و تصمیمات ذیل اتخاذ گردید:

1-در خصوص دستور جلسه مبنی بر ایجاد زیرساخت های الکترونیک کانون به منظور بهره مندی همکاران از خدمات الکترونیکی که اعضا چنین اظهارنظر نمودند:

دکتر وطن خواه: من موافقم و این اجتناب ناپذیر است و باید برای کانون راه اندازی کنیم.

دکتر ششگل: بنده هم موافقم و با توجه به فرمایشات آقای وطن خواه و در نظر گرفتن شیوع کرونا لازم و ضروری است.

دکتر تفویضی: بنده هم موافقم و پیرو فرمایشات دوستان، الکترونیکی شدن کانون در خصوص کارآموزی و ارکان انتظامی امری لازم و ضروری می باشد و نحوه ابلاغ ها از طریق الکترونیکی در امور اداری، کارآموزی، معاضدت، تسخیری و انتظامی می تواند کمک شایانی به همکاران و کانون داشته باشد. همچنین در خصوص آموزش مجازی نیز آموزش به سهولت امکان پذیر خواهد بود.

آقای داداش پور: بنده نیز کاملا موافق هستم و با توجه به ویژگیهای عصر دیجیتال و قرن ارتباطات مجازی و صرفه جویی در وقت همکاران محترم، ایجاد اتوماسیون پیشرفته اداری برای درخواستهای ارسالی همکاران و تمدید پروانه و از طرفی بسترسازی آموزشی مجازی و ابلاغ اوراق انتظامی لازم می باشد.

آقای اسداله پور: بنده نیز موافقم.

آقای اکبرزاده: بنده موافقم به لحاظ تسهیل و ارائه خدمات در ارکان کانون و پیگیری ، ایاب و ذهاب مکرر ، بالاخص در شرایط کرونایی بسیار مؤثر می دانم.

آقای فرحبخش: بنده موافقم و با کلیت مسئله موافقم.

مقرر شد پیگیری موضوع توسط آقایان دکتر تفویضی و داداش پور صورت گیرد.

 

2- بررسی آخرین وضعیت حقوقی زمین در دوره سوم هیأت مدیره و اقدامات لازم

دکتر وطن خواه: پیشنهاد می شود یکی از همکاران که تخصص لازم در این زمینه دارد موضوع را بدواً از طریق اداری و عندالزوم از طریق قضایی پیگیری نمایند.

به اتفاق مقرر شد موضوع امر به هیأت کارشناسی اعم از کارشناس عمران – تأسیسات جهت بررسی امکان بهره برداری از زمین خریداری شده جزاً یا کلاً ارجاع گردد.

 

3- در مورد درخواست های همکاران و سایر امور مستلزم اخذ نظرات اعضای هيأت مديره کانون، بررسی های لازم انجام و تصمیمات قانونی مقتضی اتخاذ گردید.

 

جلسه رأس ساعت ۱6 با ختم صلواتی بر محمد و آل محمد خاتمه یافت.

 

✍ روابط عمومی کانون وکلای دادگستری استان البرز

  • جمعه ٣ مرداد ١٣٩٩-١١:٠٥
  • 340